Utile pentru pacienți

GĂRZI
Echipa medicală
Asociații pentru îngrijiri

Drepturi și obligații pacienți
Documente pentru internare
Informații privind externarea
Chestionar de satisfacţie
Programări:
+40 253 410003, int. 112


Contact

Str. Carol Davilla, nr.4, cod poştal 215200, Motru, judeţul Gorj
Telefon:
+40 253 410003
Fax:
+40 253 410078
E-mail:
[email protected]
[email protected]


Sesizari si reclamatii pacient

Vizitatori: 35,090 • Online: 2

INFORMAȚII STATISTICE


CONSULTATII IN AMBULATORIU REALIZATE IN ANII 2012-2014

Nr. Crt.CABINETNR. CONSULTATII
201220132014
1CHIRURGIE GENERALA224825382274
2MEDICINA INTERNA189921302345
3MEDICINA MUNCII300028503077
4OBSTETRICA-GINECOLOGIE269930212642
5DERMATOVENEROLOGIE013922081
6OFTALMOLOGIE01430
7PEDIATRIE00110
Total98461193113959


PACIENTI EXTERNATI IN ANII 2012-2014 - SPITALIZARE CONTINUA

Nr. Crt.SECTIA/COMPARTIMENTNR. PACIENTI EXTERNATI
201220132014
1CHIRURGIE GENERALA10191253934
2OTORINOLARINGOLOGIE(O.R.L.)335298226
3ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE504432
4OBSTETRICA-GINECOLOGIE1183980687
5NEONATOLOGIE193174107
6MEDICINA INTERNA227018671695
7NEUROLOGIE529554436
8PEDIATRIE140013001246
9CRONICI455477538
10R.M.F.B.633607553
Total806775546454


PACIENTI EXTERNATI IN ANII 2012-2014 - SPITALIZARE DE ZI

Nr. Crt.SECTIA/COMPARTIMENTNR. PACIENTI EXTERNATI
201220132014
1CHIRURGIE GENERALA56232238
2OTORINOLARINGOLOGIE(O.R.L.)002
3OBSTETRICA-GINECOLOGIE193286251
4MEDICINA INTERNA50110201319
5NEUROLOGIE124461
6PEDIATRIE241511711
7CAMERA DE GARDA99915573
8URGENTE - CPU0987
Total110230084142


ACTIVITATEA STRUCTURILOR DE URGENTA - CENTRU DE PRIMIRI URGENTE(C.P.U.)

Nr. Crt.C.P.U.NR. PACIENTI PREZ./TRATATI
201220132014
1CONSULTATII201991974817306
2TRATAMENTE12864157508354


EXAMENE PARACLINICE REALIZATE IN ANII 2012-2014

Nr. Crt.STRUCTURANR. PACIENTI
201220132014
1LABORATOR202541923518122
2RADIOLOGIE110751112311329